Autoškola v Trnave ÚVOD O NÁS PONUKA CENNÍK KURZY GALÉRIA TESTY KONTAKT


Nový kurz

Nový kurz 10.01.2023 o 16,00 hod

cena podľa cenníka

viac informácií
‹ ›

O NÁS

 
Autoškola Ďuriník Trnava patrí obdobím svojho vzniku 1. januára roku 1991 medzi najstaršie súkromné autoškoly na Slovensku s dobrým menom a dlhoročnými skúsenosťami.

Svojou serióznosťou, odbornosťou a profesionálnym prístupom sme dosiahli, že za takmer 23 rokov u nás úspešne absolvovalo výcvik viac než 8 000 žiadateľov o vodičský preukaz.

Spýtajte sa svojich známych, priateľov, či rodinných príslušníkov, kde absolvovali výcvik a môžete si byť istí, že minimálne tretina z nich si “vodičák” robila práve v Autoškole Ďuriník v Trnave. Teší nás, že sa k nám vracajú priatelia, súrodenci, alebo dokonca dnes už ďalšie generácie - deti našich bývalých absolventov a potvrdzujú tak, že dobré meno a povesť kvalitnej autoškoly v rámci Trnavy a okolia je nesmierne dôležitá.


Zaručujeme Vám skutočne kvalitný výcvik za rozumnú a prijateľnú cenu (...pretože cena, akokoľvek je dôležitá, nie je a nemala by byť rozhodujúcim faktorom pri výbere autoškoly...).

Náš dôraz na modernizáciu a vybavenosť technickej základne autoškoly, ako sú moderné vozidlá, digitálny trenažér i kvalitná audiovizuálna technika, nám umožňuje poskytovať výcvik žiadateľov na vysokej profesionálnej úrovni.

Teoretická príprava, náuka o konštrukcii a údržbe vozidla, výcvik na trenažéri ako i teoretická časť záverečnej skúšky prebieha v učebni autoškoly, ktorá sa nachádza na Nám. J. Herdu č.1 v Trnave v blízkosti centra / viď mapka / čo nám umožňuje vykonávať výcvik na celom území Trnavy i v jej okolí a zároveň Vám zaručuje ľahkú dostupnosť k nám.
 
Autoškola Ján Ďuriník
Herdovo nám. 1, 91700 Trnava
tel.: 0905 975 388
ÚVOD  |   O NÁS  |   PONUKA  |   ŠKOLENIE VODIČOV  |   CENNÍK  |   KURZY  |   GALÉRIA  |   KONTAKT Facebook